Privatumo politika


Kas mes esame

Zita Mažeikienė
Vaižganto g. 16, Birštonas, LT-59211
El. paštas: info@zofija.lt
Tel. +370 616 98431

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://zofija.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Rezervacijos duomenys

Rezervacijos formoje pateikti kontaktiniai duomenys yra būtini norint užregistruoti rezervaciją. Rezervacijų duomenys yra saugomi Beds24 sistemoje. Beds24 privatumo politika (angliškai).

Kontaktų formos

Svetainėje esančių kontaktų formų pagalba renkame jūsų kontaktinius duomenis bei užklausas. Šie duomenys naudojami tik susisiekiant su klientu ir vykdant užsakymus. Duomenimis su trečiomis šalimis nesidaliname.

Slapukai (cookies)

Zofija.lt tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukas yra mažas tekstinis failas, kurį Jūsų aplankytas tinklalapis išsaugo Jūsų kietajame diske. Tekstinis failas talpina savyje informaciją ir yra naudojamas lankytojo elgesio puslapyje registravimui.

Zofija.lt naudoja ilgalaikius slapukus, siekdami stebėti lankytojų elgesį tinklalapyje bei rinkti statistinius duomenis. Asmeninė vartotojo informacija nerenkama.

Jeigu jūs nenorite priimti slapukų, galite pakeisti Jūsų naršyklės (Google Chrome, Safari, Internet Explorer, Firefox ir kt.) apsaugos nustatymus. Jūs galite pasirinkti neleisti naudoti ilgalaikių slapukų be jokios įtakos tinklalapio funkcionalumui.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Svetainėje naudojama Google Analytics svetainės lankomumo statistinė paslauga, kurios pagalba analizuojame, kaip naudojama svetainė ir, atsižvelgiant į statistinę informaciją, atliekame svetainės pakeitimus.

Google Analytics renkami duomenys yra anoniminiai ir naudojami tik statistiniams tikslams.

Mokėjimai

Apmokėjimui naudojame Paypal paslaugą. Apmokėjimo metu PayPal gauna apmokėjimo įvykdymui reikalingą informaciją – užsakymo sumą, užsakymo numerį ir Jūsų Paypal paskyros rekvizitus. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie tai, kaip Paypal naudoja jūsų duomenis skaitykite Paypal privatumo politiką (angliškai).

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Rezervacijų duomenys yra saugomi Beds24 sistemoje.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Duomenys apie Jūsų atliktas rezervacijas ir užsakymus saugomi neribotai.

Jūsų teisės

Jūs galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šis reikalavimas negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kontaktinė informacija

Rašykite mums adresu info@zofija.lt