Atsiliepimai


Jaukus retro stiliumi įrengtas namukas su žydinčia magnolija patogioje gražioje vietoje šalia parko. Draugiški šeimininkai, išpuoselėta aplinka, patogios lovos, tamsinančios užuolaidos. Yra arbatos. Paskolino lygintuvą. Netoliese puikios vietos – gastrobaras „Pievos”, vien dėl jo verta aplankyti Birštoną, krantinė, parkas, gražios gatvelės.
Gitana, Vilnius, 2022 m. gegužė

Vieta viena geriausių Birštone – čia pat autobusų stotis, didelė parduotuvė, vaistinė, šalutinė rami gatvė, vedanti prie Nemuno (200m.) Namas gerai įrengtas,ideali švara, virtuvėje visko ko reikia, didelis TV, labai gera dvigulė lova, dušas didelis, skalbimo mašina, pirmas aukštas, sodas, rami aplinka, nuoširdūs šeimininkai, visada padės, jei ko prireiktų.
Birutė, Klaipėda, 2022 m. kovas

Viskas labai puiku, būtinai atvyksime dar kartą, liuks liuks ir dar kartą liuks.
Andrius B., Vilnius, 2020 m. spalis

[two_third]

Labai gera vieta, arti ir pramogos, ir gydomosios procedūros. Puikiai sutvarkyta aplinka. Visur tvarkinga, švaru ir jauku. Svečiai gali naudotis įrengta virtuve, yra skalbimo mašina, plaukų džiovintuvas. Supratingų šeimininkų dėka, apartamentai jaukūs ir patogūs, jautiesi kaip namuose. Tikimės dar kartą apsilankyti.
Violeta ir Gediminas, Šiauliai, 2018 m. rugsėjis

[/two_third]

[one_third_last]

Neseniai pas mus viešėjote?

Zofija dar jauna – mums itin svarbi jūsų nuomonė.

[button size=”large” link=”https://g.page/apartamentai-zofija/review/” color=”inverse” target=”_blank”]Įvertinkite mus[/button]
[/one_third_last]

Labai mieli, nuoširdūs ir draugiški šeimininkai. Ačiū p. Zitai ir p. Povilui už šiltą sutikimą ir priėmimą, už tą jaukumą, kurį jie drauge sukūrė tuose namuose. Aplinka be galo graži, būtinai reiks apsilankyt vasarą. Vieta labai rami ir patogi, viskas šalia, ko tik gali prireikt. Dar kartą ačiū šeimininkams ir visiems rekomenduoju apsistot pas juos, tikrai nepasigailėsit 🙂
Sigitas, Švenčionėliai, 2015 m. kovas