Atsiliepimai

Viskas labai puiku, būtinai atvyksime dar kartą, liuks liuks ir dar kartą liuks.
Andrius B., Vilnius, 2020 m. spalis

Labai gera vieta, arti ir pramogos, ir gydomosios procedūros. Puikiai sutvarkyta aplinka. Visur tvarkinga, švaru ir jauku. Svečiai gali naudotis įrengta virtuve, yra skalbimo mašina, plaukų džiovintuvas. Supratingų šeimininkų dėka, apartamentai jaukūs ir patogūs, jautiesi kaip namuose. Tikimės dar kartą apsilankyti.
Violeta ir Gediminas, Šiauliai, 2018 m. rugsėjis

Puiki vieta, jaukūs namai ir šilti šeimininkai! Nuostabiai pailsėjome. Tikrai čia sugrįšime.
Inga, 2018 m. liepa

Viskas šiuose apartamentuose puiku. Erdvė, švara, šeimininkų paslaugumas. Rami vieta, netoli Nemuno krantinės. Puiki vieta apsistoti šeimynai, nes virtuvėlė ir svetainė puikiai įrengta.
Edmundas, 2018 m. vasaris

Labai nuostabūs ir svetingi šeimininkai. Rami vieta miesto centre. Daug erdvės apartamentuose. Saugi vieta automobiliui kieme.
Stanislovas, 2018 m. sausis

Neseniai pas mus viešėjote?

Zofija dar jauna – mums itin svarbi jūsų nuomonė.

Įvertinkite mus

Kainos ir kokybės santykis išties puikus. Kam aktualu – švara ir tyla garantuota. Kambariai erdvūs ir šviesūs, čia pat Nemunas, gražusis Birštono parkas. Šeimininkai rūpestingi ir supratingi, linkėjimai Jiems! 🙂
Živilė, 2017 m. liepa

Labai mieli, nuoširdūs ir draugiški šeimininkai. Ačiū p. Zitai ir p. Povilui už šiltą sutikimą ir priėmimą, už tą jaukumą, kurį jie drauge sukūrė tuose namuose. Aplinka be galo graži, būtinai reiks apsilankyt vasarą. Vieta labai rami ir patogi, viskas šalia, ko tik gali prireikt. Dar kartą ačiū šeimininkams ir visiems rekomenduoju apsistot pas juos, tikrai nepasigailėsit 🙂
Sigitas, Švenčionėliai, 2015 m. kovas

Prieš dvi savaites lankiausi Birštone ir savaitgalyje apsistojau ponios Zofijos apartamentuose – žmogiškai mieluose ir šiuolaikiškai patogiuose medinio namo kambariuose tylioje Vaižganto gatvėje. Daug vaikščiojau, norėdamas suprasti Birštono unikalumą – savotišką miestą kaip paukščio lizdą, kurį gaubia kalvos už Vytauto Didžiojo kalno lankas, juosia Nemunas ir saugo šviesūs pušynai su maumedžiais.
Gera buvo iš pasivaikščiojimų vis sugrįžti į Zofijos šeimos taip gražiai ir skoningai išpuoselėtą sodybą, gerus ir jaukius namo kambarius, tarsi čia būtum seniai gyvenęs ir vėl sugrįžęs į savą ir labai artimą erdvę.
Tebūna šie namai visiems tokie mieli ir artimi kaip ir jų gerieji, dėmesingieji šeimininkai. Ačiū Jums už pasidalinimą savo namų šiluma, jaukumu, patogumu.
Vytas, Vilnius, 2013 m. lapkritis