Atsiliepimai

Daug erdvės namuose, jauku, visi reikalingi buitiniai patogumai ir daugiau, pilnai įrengtas virtuvės kambarys, labai graži aplinka, strategiškai tobula vieta pačiame centre,labai puikūs ir paslaugūs šeimininkai.
Erikas, Kaunas, 2015 m. birželis

Labai mieli, nuoširdūs ir draugiški šeimininkai. Ačiū p. Zitai ir p. Povilui už šiltą sutikimą ir priėmimą, už tą jaukumą, kurį jie drauge sukūrė tuose namuose. Aplinka be galo graži, būtinai reiks apsilankyt vasarą. Vieta labai rami ir patogi, viskas šalia, ko tik gali prireikt. Dar kartą ačiū šeimininkams ir visiems rekomenduoju apsistot pas juos, tikrai nepasigailėsit 🙂
Sigitas, Švenčionėliai, 2015 m. kovas

Puikus pasirinkimas šeimai, ilgesniam laikui. Tai labai erdvus atskiras butas su virtuve, o ne virtuvėle, kaip būna kituose apartamentuose. Labai gera rami vieta, šalia „IKI“. Šeimininkai malonūs, inteligentiški, neįkyrūs.
Viktorija, Vilnius, 2014 m. rugpjūtis

Prieš dvi savaites lankiausi Birštone ir savaitgalyje apsistojau ponios Zofijos apartamentuose – žmogiškai mieluose ir šiuolaikiškai patogiuose medinio namo kambariuose tylioje Vaižganto gatvėje. Daug vaikščiojau, norėdamas suprasti Birštono unikalumą – savotišką miestą kaip paukščio lizdą, kurį gaubia kalvos už Vytauto Didžiojo kalno lankas, juosia Nemunas ir saugo šviesūs pušynai su maumedžiais.
Gera buvo iš pasivaikščiojimų vis sugrįžti į Zofijos šeimos taip gražiai ir skoningai išpuoselėtą sodybą, gerus ir jaukius namo kambarius, tarsi čia būtum seniai gyvenęs ir vėl sugrįžęs į savą ir labai artimą erdvę.
Tebūna šie namai visiems tokie mieli ir artimi kaip ir jų gerieji, dėmesingieji šeimininkai. Ačiū Jums už pasidalinimą savo namų šiluma, jaukumu, patogumu.
Vytas, Vilnius, 2013 m. lapkritis

Neseniai pas mus viešėjote?

Zofija dar jauna – mums itin svarbi jūsų nuomonė.

Įvertinkite mus

Visai nesenai lankėmės Birštone ir džiaugiamės viešėję Zofijos apartamentuose. Puiki ir strategiškai gera vieta (šalia parduotuvė, autobusų stotis, netoli centras ir Nemunas), tvarkingi ir rūpestingi šeimininkai, gražiai sutvarkyta aplinka. Patogu ilsėtis ir su šeima ar mažu vaikučiu, galite patys gamintis maistą. Jei esate šiuolaikški ir negalite gyventi be „ryšio“, tai šiuose namuose rasite ir Wifi, ir televizorių. Tikimės dar ne kartą sugrįžti pas šiuos šeimininkus ir visiems drąsiai rekomenduojame.
Borisas, Vilnius, 2013 m. spalis